Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
19 Temmuz 2018 - Perşembe 17:13
 
Bozokspor Hentbol takımı lige hazırlanıyor
Hentbol Erkekler Birinci Ligi’nde mücadele verecek olan temsilcimiz Yozgat Bozokspor’da iç ve dış transfer çalışmaları büyük ölçüde tamamlandı.
SPOR Haberi
Bozokspor Hentbol takımı lige hazırlanıyor

 Hentbol Erkekler Birinci Ligi’nde yeni sezon öncesinde yapılanmaya giden Yozgat Bozokspor, listesinde bulunan oyuncularla ön görüşmeleri yaparak, anlaşma sağladı.
Türkiye Hentbol Federasyonu’nun Süper Lig davetini geri çeviren kırmızı siyahlı kulüp, oluşturacağı yeni kadrosuyla uzun yıllar liglerde yer almak istiyor. Yozgat Bozokspor Kulüp Başkanı Cenker Doğan, uzun yıllar Yozgat’ı temsil edecek iskelet kadroyu oluşturmak istediklerini söyledi. Doğan, genç ve tecrübeli oyuncuları kadrolarına dahil edeceklerini ifade etti. Doğan, iç transferde 8 oyuncu ile yeniden anlaştıklarını belirterek, “Dış transferde görüştüğümüz ve prensipte anlaşması yaptığımız oyuncular var. Resmi sözleşmeyi önümüzdeki günlerde imzalayacağız” dedi. Genç ve dinamik ve bir takım oluşturma amacında olduklarına değinen Doğan, belirledikleri bütçe doğrultusunda hareket ettiklerini kaydetti.

 

Kaynak: Editör: Mehmet Erol
Etiketler: Bozokspor, Hentbol, takımı, lige, hazırlanıyor,
Yorumlar